Osiemnastka

Kabaret Paranienormalni

@ScenaKultury – Kabaret Paranienormalni – Osiemnastka

Osiemnastka

Kabaret Paranienormalni

@ScenaKultury
zaprasza

Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
Bielsko-Biała, 22 stycznia 2023 r. Godz. 16:00

Kabaret Paranienormalni – w nowym programie: Osiemnastka

⏰Jak ten czas leci… Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat! 😲 To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy, premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie „Osiemnastka” 🎂 To projekt, który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną👽 alternatywną rzeczywistość. Będziecie z nami? 👉🏻🎫

@ScenaKultury – Kabaret Paranienormalni – Osiemnastka

Udostępnij wydarzenie!

Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat! To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy, premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie „Osiemnastka.”

Zapraszamy do wspólnej celebracji, która potrwa cały 2023 rok! Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik naszych wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku. W krzywym zwierciadle widzowie zobaczą także własne odbicie, a niektórzy będą mieli również okazję wystąpić z nami na scenie, bo OSIEMNASTKA to skecze z udziałem publiczności. OSIEMNASTKA to projekt, który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną, alternatywną rzeczywistość. Na scenie już pełnoletni: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk!

Bilety na spektakl Kabaretu Paranienormalni, gościnnie Jarek Pająk na godz. 16:00