Reklama mailingowa portfolio

Newsletter
HTML
Kerr Polska

Kerr Portfolio

Reklama mailingowa portfolio

Newsletter HTML
Kerr Polska

Budowanie skutecznego szablonu e-maila HTML różni się zdecydowanie od budowy strony internetowej. Klient poczty elektronicznej ma ograniczone możliwości renderowania HTML i CSS.

Kerr Corporation jest producentem wiodących produktów stomatologicznych sprzedawanych na całym świecie. Firma Kerr należy do grupy KaVo Kerr. Nasza współpraca z Zespołem Kerr Polska sięga jej początków na rynku polskim.

Nasza firma od początku współpracy z marką Kerr przygotowała materiały marketingowe, wystawiennicze, promocyjne czy media cyfrowe. Długoterminowa obsługa firmy obejmuje kreację różnego rodzaju ulotek, broszur, reklam prasowych jak i folderów promocyjnych. Powstałe materiały przygotowywane są w wersji do druku jaki i pod sieć internetową czy e-mailing. Dbamy o zachowanie tożsamości firmy.

Pierwszym krokiem do zbudowania udanego e-maila HTML jest wiedzieć, jak zostanie odczytany. Gwarancją dobrego newslettera HTML jest zagnieżdżanie tabel zaś umieszczanie stylu CSS w obrębie znaczników HTML. Należy również liczyć się z blokowaniem obrazów przez klienta poczty.

Materiały promocyjne

Stworzyliśmy materiały marketingowe promujące produkty firmy Kerr. Projektujemy cyklicznie ulotki i gazetki promocyjne. Przygotowujemy skład DTP materiałów w wersji do druku i projekty do sieci internetowej.

Newsletter HTML

Na potrzeby rejestracji zgłoszeń subskrybentów opracowujemy wiadomości e-mailowe.

Wizualizacje

Akcydensy

Marrodent HS banerki Facebook

ulotka składana

Ulotka składana Kerr 2

Folder promocyjny

Folder Kerr 1
Folder Kerr 2
Folder Kerr 3

Realizacje

E-mail HTML