30 lat GEMINI

Kasia Kowalska

@ScenaKultury Kasia Kowalska

30 lat GEMINI

Kasia Kowalska

@ScenaKultury
zaprasza

Cavatina Hall
Bielsko-Biała, 18 października 2024 r. Godz. 18:00

Kasia Kowalska – 30 lat GEMINI

W 2024 roku mija 30 lat od spektakularnego debiutu fonograficznego Kasi Kowalskiej na polskim rynku muzycznym. Album „Gemini” wyprodukowany przez nieodżałowanego Grzegorza Ciechowskiego na wiele lat zmienił i zdefiniował kobiecą scenę muzyczną w Polsce. Dziś jest pozycją niemal kultową, tym bardziej, że od lat prawie niedostępną w oficjalnej sprzedaży.

Na marzec 2024 r. przygotowujemy wznowienie albumu „Gemini” w wersji zremasterowanej i z kolekcjonerskimi dodatkami dla wielbicieli artystki. W marcu również rusza trasa koncertowa „30 lat Gemini”, podczas której Kasia Kowalska ze swoim zespołem odwiedzi kilkadziesiąt miast w całej Polsce. Koncertom będzie towarzyszyć scenografia i wizualizacje z epoki. Płyta „Gemini” zostanie zagrana w całości i w oprawie muzycznej, która zaspokoi oczekiwania największych fanów artystki. Na utworach z  „Gemini” wychowały się dwa pokolenia słuchaczy. Dziś fanki Kasi sprzed 30 lat przychodzą na jej koncerty ze swoimi dziećmi.

@ScenaKultury Kasia Kowalska

Udostępnij wydarzenie!

Trasa koncertowa „30 lat Gemini” będzie również wzbogacona o specjalny, okolicznościowy merch. Oprócz nowego wydania płyty (na podwójnym CD i podwójnym winylu) nie zabraknie pamiątkowych gadżetów związanych z albumem, nawiązujących do lat 90 i początków muzycznej drogi Kasi Kowalskiej.

Zapraszamy na koncerty Kasi Kowalskiej z cyklu „30 lat Gemini”.

Bilety na koncert Kasi Kowalskiej na godz. 18:00