Co się stało?

Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów – Co się stało?

Co się stało?

Kabaret Młodych Panów

@ScenaKultury
zaprasza

BCK – Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
Bielsko-Biała, 15 lutego 2023 r. Godz. 17:00 i 20:00

Kabaret Młodych Panów – Co się stało?

O Kabarecie Młodych Panów
Premiera pierwszego programu miała miejsce 7 października 2004 roku, w Rybniku, podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK.

Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście – fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN i innych.

Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach – stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu. Tak, tak można coś robić jeszcze lepiej…

Dotychczasowy dorobek artystyczny zebrali na trzech płytach DVD, a ostatnią pt. „Bezczelnie Młodzi” zrealizowaną przy udziale wyjątkowych gości Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury, Kabaretu Ani Mru Mru i Smile, wydali w 2012 roku.

Źródło: kmp.art.pl

Kabaret Młodych Panów – Co się stało?

Udostępnij wydarzenie!

Kabaret Młodych Panów
ROBERT Korólczyk
MATEUSZ Banaszkiewicz
BARTEK Demczuk
ŁUKASZ Kaczmarczyk

Bilety na spektakl Co się stało? Kabaretu Młodych Panów na godz. 17:00

Bilety na spektakl Co się stało? Kabaretu Młodych Panów na godz. 20:00