JESZCZE ZANIM ŚWIĘTA

Andrzej Piaseczny i Kacper Dworniczak

@ScenaKultury Andrzej Piaseczny – Akustycznie

JESZCZE ZANIM ŚWIĘTA

Andrzej Piaseczny i Kacper Dworniczak

@ScenaKultury
zaprasza

Cavatina Hall
Bielsko-Biała, 13 stycznia 2024 r. Godz. 18:00

Andrzej Piaseczny i Kacper Dworniczak w Cavatina Hall

Zapraszamy na szczególne, niezwykle intymne koncerty, zapewniające chwilę oddechu od przedświątecznego pośpiechu. Usłyszymy podczas nich świąteczne szlagiery, przywołujące klimat ciepłych, radosnych, rodzinnych świąt.

„JESZCZE ZANIM ŚWIĘTA” – wyjątkowa trasa Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka – wybitnego gitarzysty klasycznego, laureata ponad 40 konkursów ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

Święta w naszym domu zaczynają się od…muzyki! Zanim zdążymy pomyśleć o duchu Bożego Narodzenia, o krzątaninie, zakupach, zanim dzieci napiszą list do św. Mikołaja, najpierw słyszymy pierwszą świąteczną piosenkę. Każdy z nas ma swoje ulubione, jak ponadczasową „Dzień jeden w roku”, uśmiechniętą „Ding Dong”, czy delikatną „Lulejże, mi lulej” z filmu „Miś”. W tym roku przypomnimy Wam je wszystkie opracowane na głos i gitarę klasyczną w mistrzowskich wykonaniach Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka. Najpierw wejdziemy do Waszych domów, żeby wyciągnąć Was z nich na przedświąteczne koncerty. Wprowadzimy Was w muzyczny nastrój delikatności i piękna dźwięku, który będzie Wam towarzyszył przez całe Święta.

Wyjątkowo, tak właśnie złożymy Wam życzenia. Pomyślicie może, że to dużo, dużo zbyt wcześnie… A co tam… Wesołych Świąt!

@ScenaKultury Andrzej Piaseczny i Kacper Dworniczak

Udostępnij wydarzenie!

Serdecznie zapraszamy na to specjalne, muzyczne wydarzenie!

Bilety na koncert Andrzeja Piasecznego na godz. 18:00